Gdzie się zaopatrywać w tkaniny obiciowe i elementy stolarskie

TKANINY:

Ogromnie polecam szukanie tkanin na Allegro. Wybór jest ogromny, a ceny często o połowę niższe niż w sklepach stacjonarnych, co jest szczególnie ważne dla początkujących majsterkowiczów, którzy czasami marnują materiał 😉 Oczywiście minusem jest brak możliwości dotknięcia tkaniny, ale część sprzedających chętnie wysyła darmową próbkę – wystarczy o to zapytać lub poszukać takiej informacji w opisie aukcji.

http://allegro.pl/tkaniny-obiciowe-76730?order=p

 

DREWNO:

Rozpoczynając swoją przygodę z renowacją mebli, a być może nawet z prostą stolarką, potrzebowałam informacji o miejscach, gdzie można zakupić surowe drewno. Początkowo sądziłam, że wystarczy pojechać do Castoramy czy Leroy Merlin, ale szybko okazało się, że tam królują płyty meblowe, blaty kuchenne i parkiety, a dobrej jakości surowe drewno jest ciężkie do znalezienia. Na szczęście autorzy bloga „Amatorski Warsztat Domowy” zebrali w jedno miejsce najważniejsze adresy dla największych miast w Polsce i tak oto powstała lista stolarni i sklepów oferujących dobre drewno:

http://warsztat-domowy.pl/gdzie-kupic-drewno/

You may also like...

1 Response

 1. Andrzej napisał(a):

  Dzień dobry,
  Cieszę się, że moje zestawienie miejsc do zakupu drewna jest przydatne. Jeśli macie jakieś swoje miejsca, gdzie kupujecie ciekawe drewno, zapraszam do zostawienia komentarza pod artykułem http://warsztat-domowy.pl/gdzie-kupic-drewno/ – uzupełniam na bieżąco.

  Pozdrawiam
  Andrzej Boczek
  Amatorski Warsztat Domowy
  http://warsztat-domowy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *